Pi moneta: Viskas, ką reikia žinoti apie šią kriptovaliutą ir tinklą

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kaip greitai išgauti Pi?

Yra tik vienas būdas padidinti Pi cryptocurrency kasybos greitį. Norėdami tai padaryti, turite į savo tinklą pakviesti dar daugiau asmenų. Už kiekvieną aktyvų asmenį, kuris prisijungia prie jūsų tinklo ir kasa, gaunate 25 % bazinės kasybos spartos.

⚡️ Kokia yra Pi kriptovaliutos ateitis?

Pi kriptovaliutos ateitis, turinti neregėtą potencialą ir nenugalimą pranašumą, atrodo nepaprastai šviesi. Tikimasi, kad šio skaitmeninio turto kaina smarkiai išaugs ir jis taps labai naudojama kriptovaliuta. Už ją ne tik galėsite įsigyti prekių ar paslaugų, bet ir pelnytis iš ilgalaikių investicijų ir gauti nemažą atlygį. Be to, Pi saugumo funkcijos užtikrina, kad jūsų pinigai bus apsaugoti nuo piktavališkų ketinimų, garantuodamos prieglobstį visiems, kurie naudojasi šia valiuta. Atsižvelgiant į visus šiuos veiksnius kartu, neabejotina, kad Pi triumfuos kriptovaliutų rinkoje!

⚡️ Ar Pi moneta uždirbs pinigų?

2024 m. Pi moneta bus verta apie 70 JAV dolerių, jos vertė taip pat svyruos, tačiau tikrai padidės. 2026 m. vienos Pi monetos vertė bus maždaug 800 JAV dolerių. Ją taip pat lemia rinkos būklė. Kai valiuta bus išleista į rinką, viena Pi moneta kainuos nuo 30 iki 50 JAV dolerių.

⚡️ Ar PI COIN turi ateitį?

PI COIN yra didžiulį potencialą turinti kriptovaliuta. COVID-19 pati įrodė, kad ji gali pakeisti žmonių gyvenimus ir netolimoje ateityje pakeis visas fiat valiutas.

⚡️ Ar Pi žetonas turi kokią nors ateitį?

Ar galima gauti pajamų parduodant skaičiavimo galią pi tinklo sukčiai? Kol kas negalime atsakyti į šį klausimą iki pagrindinės Pi tinklo paleidimo datos. Deja, oficialioje svetainėje dar nenurodytos datos.

Pi tinklo vertė

Vartotojai, prisijungę prie “Pi” programėlės vienu mygtuko paspaudimu, gali išgauti “Pi” monetą, kuri neegzistuoja jokioje blokų grandinėje ir neturi jokios vertės.

Daugelį vartotojų intriguoja keistos bitkoinų savybės ir ypatybės, kurios padėjo sužadinti jų susidomėjimą. Daugelis žmonių klausė, kas yra pi kriptovaliuta ir kas yra pi tinklo sukčiai.

Ar norite sužinoti, kaip veikia “Pi” tinklas ir kas tai yra?⚡️

Ar "Pi Coin" ko nors verta?
Pi monetos kainos prognozė 2025 m.

Šis kriptovaliutų tinklas buvo įkurtas 2019 m., o pagrindinis jo tikslas – leisti naudotojams decentralizuoti turtą ir investicijas. Vartotojus motyvuoja rekomendacijų sistema, kuri skatina juos rekomenduoti ką nors naują kasybos tikslais.

Istorija

Prieš įsipareigojant investuoti į “Pi” projektą, būtina tiksliai suprasti, ko siekiama šiuo protokolu. Nors “Bitcoin” ir “Etherium” egzistuoja jau seniai, “Pi” tinklą Stenfordo universiteto absolventai pristatė tik 2019 m. kovo 14 d., todėl, palyginti su kitais šios pramonės šakos atstovais, jis yra palyginti naujas.

pi kriptovaliutų kainų prognozė
Koks bus Pi 2025 m.?

Pasak Satoshi Nakamoto, kriptovaliutos esmė – suteikti asmenims nepriklausomybę ir autonomiją. Trumpai tariant, projekto misija galiausiai skirta suteikti žmonėms daugiau galių atkuriant jų ekonominį savarankiškumą.

“Pi” tinklo tikslas – sukurti veikiančią išmaniųjų sutarčių platformą, kurią galėtų pasiekti ir valdyti paprastas žmogus. Protokolo tikslas – sukurti atviriausią pasaulyje P2P rinką, veikiančią naudojant “Pi” paslaugų žetoną.

Pi monetų kasyba
Pi grynaisiais pinigais ir tarpusavio sandoriai

Tinklo dėmesys perkeliamas į tikrąją skaitmeninio turto decentralizaciją sudėtingame skaitmeninio turto tinkle “Bitcoin”. Dėl sudėtingo kasybos proceso “Bitcoin” tinkle sandorius mainais į žetonus gali patvirtinti tik didžiulius išteklius turintys asmenys ir įmonės. Pi tinklas siekia sukurti ilgalaikį kasybos protokolą, tinkamą išmaniųjų telefonų naudotojams.

Pi monetų kasyba

Daugelis žmonių mano, kad pi tinklo sukčiai yra tiesiog būdas greitai ir lengvai užsidirbti pinigų. Tačiau jie nesuvokia, kad šis projektas turi visus blokų grandine pagrįsto projekto privalumus ir naudą. Tai apima atsparumą cenzūrai, neleistiniems sandoriams tarp dviejų šalių, slapyvardžiams ir visiems vienodų finansinių sąlygų sudarymą.

Kaip "Pi Coin" iškeisti į pinigus? Pi tinklo vertė
Kiek dabar vertas Pi?

“Pi” kūrėjų komanda užtikrino, kad jie nesiremia plačiai kritikuojamu “Proof-of-Work” (PoW) konsensuso mechanizmu. Vietoj to protokolas pagrįstas nauju konsensuso metodu, vadinamu federaciniu bizantiniu susitarimu (FBA). Tai garsiojo “Stellar” blokų grandinėje naudojamo “Stellar” sutarimo protokolo (SCP) analizė.

Nors “Stellar” tinklas remiasi organizacijomis ir institucijomis, kurios veikia kaip mazgų tvirtintojai, “FBA Pi” leidžia bet kuriam asmeniui, turinčiam kompiuterį ar išmanųjį telefoną, tapti mazgų tvirtintoju ir gauti piniginį paskatinimą.

"Pi Coin" prognozės planas
Pi monetų kainų prognozė

“Pi Coin” prognozės planas

“Pi” tinkle yra keturi vaidmenys: “Pioneer”, “Contributor”, “Ambassador” ir “Node”. Žemiausią poziciją užima Pionierius; tai paprastas mobiliojo telefono naudotojas, kuris reguliariai prisijungia prie “Pi”. Kad tinklas būtų saugus, po juo dirba pionieriai, kurie padeda. Ambasadoriaus darbas – pritraukti daugiau žmonių į tinklą, registruojant naujus narius.

Kaip atsiimti pi monetų vertę?
Ar Pi kriptovaliuta yra teisėta?

“Pi” tinklas sukurtas taip, kad sukurtų žetonų stygiaus sąvoką, užtikrinant, kad didelis žetonų kiekis nebūtų sutelktas kelių žmonių rankose. Jis perima pirmosios kartos blokų grandinės tinklų, tokių kaip “Bitcoin”, įtaką ir siekia įtvirtinti žetonų retumo sąvoką.

Atsižvelgiant į tai, Pi ekonominis modelis skirstomas į keturias kategorijas:

Pi tinklas: kokia yra naujausia pi monetos vertės prognozė?
Pi monetų kainų prognozė
 • Paprastumas – sukurti lengvai suprantamą ir skaidrų ekonominį modelį.
 • Skirtingai nei pirmos kartos protokoluose, turto paskirstymas yra tolygiau išsklaidytas ir suteiks daugeliui asmenų prieigą prie Pi žetonų.
 • Stoka – naudokite tam tikrą stygiaus formą, kad išlaikytumėte sąnaudas.
 • Skatinkite naudotojų dalyvavimą mokėdami atlygį už jų indėlį į tinklą.
 • Nors “Pi” tinklas dar tik pradedamas kurti, blokų grandinės iniciatyva jau išplito. 2019 m. birželį protokolas turėjo daugiau nei 100 000 aktyvių naudotojų, o 2020 m. gegužę – daugiau nei 29 mln. Šiandien
Kas yra "Pi Coin" ir kaip ji veikia?
Ar “Pi” kada nors bus verta pinigų?

Kas yra “Pi Coin” ir kaip ji veikia?

Deja, moneta neveikia. Šiuo metu tai tik informacija iš naudotojo mobiliojo telefono. Kadangi nėra jokios vertės, Pi monetos taip pat negalima parduoti.

Kadangi programėlėje nėra piniginės, naudotojai negali perkelti ar atsiimti turto. Tačiau pradėjus veikti pagrindiniam tinklui, programėlė bus paversta veikiančia pinigine.

Kas yra kriptovaliuta ir Pi tinklas?
Kiek Pi moneta bus verta 2025 m.?

⚡️ Pi monetų kainos prognozė 2023 m. 

Skaitmeninio turto tikslas – suteikti galimybę dideliam skaičiui žmonių pasaulyje turėti kriptovaliutą kasant savo telefonuose, kaip jau buvo minėta anksčiau. Tai bus daroma per “Pi” tinklą, kuris bus naudojamas P2P rinkoje, kuri bus bendruomenės valdoma ir įtrauki, leidžianti bet kam siųsti ir gauti “Pi” žetonus.

Dabartinė Pi monetos kaina
Kokia buvo pradinė “Pi Coin” kaina?

Dabartinė Pi monetos kaina

Mūsų prognozuojama Pi monetos kaina, atsižvelgiant į jos atsparumą cenzūrai ir perpus mažinimo mechanizmą, yra 2 USD, kai skaitmeninis turtas bus pristatytas kriptovaliutų biržose.

Dabar turėtumėte pirkti cryptocurrency

Kriptovaliutos yra neribota investicija, pasižyminti dideliais svyravimais.

Ar pi monetos vertė yra saugi?
Ar Pi Coin geriausia cryptocurrency pirkti 2023?

⚡️What yra Pi monetų kainos prognozė 2023 m.

Jei norime, kad “Pi Coin” išliktų kriptovaliutų rinkoje, labai svarbu, kad išlaikytume arba patobulintume jos pagrindus. Taip galėsime neatsilikti nuo kitų aktyvų. Šis konkretus reikalavimas yra privalomas ir, atsižvelgiant į pastarojo meto monetos sėkmę, neturėtų būti iššūkis.

“Pi” monetos taps populiaresnės kaip daugelio įmonių ir prekybininkų atsiskaitymo būdas, todėl “Pi” monetos vertė nedideliu mastu padidės iki 5 JAV dolerių. Didesniu mastu, prognozuojant didesnę Pi monetos kainą, jos kaina gali siekti 50 JAV dolerių.

⚡️What yra Pi monetų kainos prognozė 2023 m.
Kas lemia “Pi Coin” kainą?

Pi moneta Ilgalaikė prognozė rodo, kad 2025 m. kaina bus 198 USD.

Tikimasi, kad “Pi Coin” ir toliau bus integruojama į blokų grandinę. Išraiškingiausias jos sėkmės rodiklis bus kūrėjų ekosistemos plėtra. Trečiojo etapo hakatono pradžia rodo, ką tinklas planuoja pasiekti ilgalaikėje perspektyvoje.

Galimi “Pi Coin” privalumai ir trūkumai

Kriptovaliutų projektas "Pi coin" gyvuoja nuo 2018 m.
Pi kainos prognozė 2025 m.

“Stellar Consensus Protocol” (SCP) decentralizuotoms programoms (dApps) leidžia lengvai sukurti ir įgyvendinti išmaniųjų sutarčių platformą.

Jei kūrėjų bendruomenė sustiprėtų, atsirastų daugiau būdų naudoti “Pi” žetonus. Be to, netrukus tikimasi tinklo atnaujinimo, taip pat nekeičiamųjų žetonų (NFT), decentralizuotų finansų (Defi) ir Metaverse ekosistemų įvedimo. Dėl šios nuolatinės plėtros kai kurie numato, kad iki 2025 m. 1 Pi monetos kaina potencialiai gali siekti daugiau nei 60 JAV dolerių.

Saugumo centras

Ar "Pi Coin" kada nors pasieks 1 JAV dolerį?
Pi monetų kainos prognozė 2023 m.

Saugumo požiūriu Pi laikosi kitokio požiūrio nei Bitcoin ir Cardano, nes remiasi išsklaidytais žurnalais, kuriuose kiekvienas naudotojas palaiko kitų naudotojų patikimumą.

Kur galite įsigyti Pi monetą

Daugeliui investuotojų, kurie tiria Pi tinklo kainos prognozę, įdomu, kur įsigyti kriptovaliutą.

Ar galvojate apie Pi monetos įsigijimą eToro? eToro yra populiariausia platforma, kurioje tai galima padaryti.

Kur galite įsigyti Pi monetą
Pi Monetos valiutų kursų istorija

“eToro” yra socialinis prekybos tinklas, kuriame asmenys gali saugiai įsigyti skaitmeninės valiutos. Dėl patogaus naudoti “eToro” pobūdžio jis tapo populiaria vieta prekiautojams, norintiems įsigyti kriptovaliutų. Platforma “eToro” idealiai tinka bitkoinams ar bet kokiam kitam kriptovaliutų turtui įsigyti.

Kai susikursite “eToro” paskyrą, jums nereikės mokėti jokių registracijos, paskyros tvarkymo ar nakvynės išlaidų. Kai prekiautojai sukuria ir uždaro kriptovaliutų pozicijas “eToro”, jiems taikomas tik fiksuotas 1 % mokestis.

Kokia yra dabartinė "Pi Coin" kaina?
Pi monetos kriptovaliutų projektas

Investuotojai gali ne tik investuoti į populiariausias Web3 kriptovaliutas, bet ir naudotis CopyTrade ir CopyPortfolio paslaugomis. Naudodamiesi “eToro” “CopyTrade” funkcija, nepatyrę prekiautojai gali vadovautis ekspertų prekiautojų strategijomis ir sudaryti pelningus sandorius. Naudotojų paskyroms apsaugoti platformoje naudojami intensyvūs šifravimo ir maskavimo metodai. Naujiems prisijungimams patvirtinti svetainėje naudojamas dviejų veiksnių autentiškumo patvirtinimas.

“eToro” minimalus įmokos dydis JAV ir JK klientams yra 10 JAV dolerių. eToro pinigai, kredito / debeto kortelės, “PayPal”, “Skrill”, “Neteller” ir kitos elektroninės piniginės paslaugos yra priimtinos jūsų sąskaitai papildyti.

Kokia buvo didžiausia "Pi Coin" kaina?
Kas yra PI moneta?

“eToro” leidžia vartotojams pirkti, parduoti ar prekiauti daugiau nei 60 skirtingų kriptovaliutų. Kol kas Pi valiuta nebuvo įtraukta į “eToro” platformą kaip turtas, kuriuo galima prekiauti. Birža reguliariai į savo platformą įtraukia naują kriptografinį turtą, todėl ateityje tai gali pasikeisti.

Privalumai

 • ✔️ Kopijavimo funkcija
 • ✔️ Mažos sandorių sąnaudos
 • ✔️ Patogi vartotojo sąsaja
 • ✔️ Griežtai kontroliuojama
 • ✔️ Už įmoką mokėti nereikia.
 • ✔️ Rinkoje sklando kalbos apie vieną kriptovaliutų programėlę, kuri šturmuoja pasaulį!
Kur įsigyti Pi Coin
Kas tai yra PI tinklas

Trūkumai

 • ❌ Ištraukdami prarandate 5 USD.

Ar Pi Coin yra geriausias cryptocurrency investuoti į 2023?

Kokia “Pi Coin” vertė ateityje? Atsakymas į šį klausimą labai priklauso nuo kriptovaliutos projekto sėkmės ateinančiais metais.
Tačiau kai kurie istoriniai panašių kriptovaliutų kainų duomenys gali padėti suprasti, ko galima tikėtis Be jokios abejonės, Pi Coin yra viena iš geriausių kriptovaliutų, kurias verta įsigyti 2023 m.

Kam naudojama "Pi Coin" moneta?
PI monetų privalumai

Dėl daugybės unikalių galimybių, kurias jis suteikia, šis turtas, atrodo, turi daug sekėjų. Prekiautojai gali išgauti kriptovaliutas naudodami daug mažiau energijos nei bitkoinas, nes kriptovaliutų kasybai reikia labai daug energijos.

Tai atrodo neįprasta, tačiau “Lucky Block” (BLOCK) suteikia unikalią galimybę ir geresnes galimybes investuotojams visame pasaulyje. “Lucky Block” tikslas – didinti loterijų sektoriaus skaidrumą.

tinklas pi kainų prognozė 2023
PI monetų kasyba

Išvada

Šioje Pi monetų kainų prognozėje išnagrinėsime savo požiūrį į ateinantį mėnesį ir metus. Apžvelgsime, kaip šis žetonas gali būti naudojamas, taip pat jo potencialą rinkoje po debiuto. Pi tinklas siekia spręsti interneto masto problemas, subalansuodamas troškimą su kriptovaliutų prieinamumu. Nors “Pi Network” jau naudojasi milijonai žmonių, vis dar yra daug erdvės augimui.

Jei ieškote kitokios kriptovaliutos, į kurią galėtumėte investuoti, rekomenduojame “Lucky Block”. BLOCK yra įdomus kriptovaliutų projektas, sulaukęs didžiųjų žiniasklaidos priemonių ir socialinių tinklų dėmesio. Neseniai pasirodžius Platinum Rollers NFT kolekcijai, loterijos žetonas išpopuliarėjo tarp investuotojų.

Dabar “Lucky Block” prekiaujama decentralizuotose biržose, pavyzdžiui, “PancakeSwap”, ir įmonė rengia 2.0 versiją, kuri leis BLOCK parduoti įprastose centralizuotose biržose.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams