10 geriausių “Visa Crypto” kredito kortelių 2023 m.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kas yra cryptocurrency kortelė?

Pristatome revoliucinę kriptovaliutų kortelę – jūsų mokėjimo būdą tradicinėmis ir skaitmeninėmis valiutomis. Kriptovaliutos yra nuolat auganti ir itin paklausi šiuolaikinės ekonomikos tendencija; nuo “Bitcoin” sukūrimo 2009 m. iki daugiau nei 4000 skirtingų altkoinų pertekliaus. Naudodamiesi kriptovaliutų kortele galite naudotis šiuo pažangiausiu turtu ir kartu gauti atlygį!

⚡️ Ar kriptovaliuta yra kredito kortelė?

“Visa Crypto.com Rewards” kortelė yra vienintelė tokia kredito kortelė, skirta kriptovaliutų entuziastams. Nepaisant to, tai ne kredito kortelė, o iš anksto apmokėta debeto kortelė.

⚡️ Aš moku su kriptokortele?

Apsipirkti su Crypto.com niekada nebuvo lengviau! Galite tiesiog atidaryti programą ir pagrindiniame ekrane pasirinkti pirkinių krepšelio piktogramą arba naudoti “Mokėti” mygtuką įrankių juostoje. Paspaudę “Skenuoti”, nuskaitykite QR kodą ir sumokėkite akimirksniu!

⚡️ Kaip atsiimti pinigus iš Crypto?

Atidarykite Crypto.com programą.
Jei dar nesate susieję pageidaujamos banko sąskaitos, pamatysite iššokantį langą su dviem parinktimis “Pasirinkite “Išimti”. nPasirinkite “Išimti”.

Jei ketinate naudoti kriptovaliutų debeto arba kredito kortelę, pateikiame populiariausių kortelių ir jų funkcijų sąrašą:

Dėl daugelio bankų apribojimų kriptovaliutų operacijoms šiuo metu skaičiuojamos kriptovaliutų debeto ir kredito kortelės. Daugelis kortelių tinka kasdieniams naudotojams, nes jos veikia kaip atlygio kortelės, leidžiančios už pirkinius atgauti pinigų.

Kokia yra geriausia kortelė crypto com?

Kuri kriptografinė kortelė yra geresnė?

Nors nedaug kortelių leidžia uždirbti palūkanas už savo kriptovaliutą, dauguma jų leidžia ją greitai iškeisti į įprastus pinigus, išsiimti grynųjų pinigų bet kuriame bankomate arba pasinaudoti plačiai paplitusiu “Visa” ir “MasterCard” pripažinimu parduotuvėse.

Kriptovaliutoje pinigai yra uždirbami. Jie neperveda pinigų grąžinimo iš karto po pirkimo, bet galite juos panaudoti vėliau. Jie nepalaiko visų kriptovaliutų.

Ar yra kriptografinė kredito kortelė
kriptografinė kredito kortelė

10 geriausių kriptovaliutų kredito ir debeto kortelių.

Čia pateikiamas kredito ir debeto kortelių, skirtų kriptovaliutai, sąrašas:

 • Crypto.com.
 • “Coinbase Visa” kortelė
 • “BlockFi Bitcoin Rewards” kredito kortelė
 • “Wirex Visa” kortelė
 • Nexo
 • Cryptocurrency Visa Crypterium kortelė
 • Sophie kredito kortelė
 • “TenX Visa” kortelė
 • “Visa” išlaidų kortelė
 • “Gemini” kriptografinė kredito kortelė
Kas yra kriptokarta?
Kaip atsiskaityti kriptokortele?

Crypto.com – Idealus atsakymas prekybininkams ir pakartotiniams pirkėjams.

Nuo liepos 2021, Crypto.com dabar palaiko daugiau nei 100 cryptocurrencies pirkti ir naudoti, su pasauliniu pasiekiamumo beveik 10 milijonų žmonių. Naudotojai gali gauti iki 8 % grynųjų pinigų atgal už pirkinius, kai išleidžia kriptovaliutą per ją naudodamiesi “Visa” metaline išankstinio mokėjimo kortele. Kortelės turėtojai gali naudotis kortele visur, kur priimamos “Visa” debetinės kortelės, todėl tai yra viena iš plačiausiai priimamų kriptovaliutų kortelių

Crypto.com - Idealus atsakymas prekybininkams
Kaip gauti bitcoin kortelę?

Į kortelę galima įdėti ne tik kriptovaliutos, bet ir grynųjų pinigų. Įmonė priima daugiau nei 20 fiat valiutų. Ją galima naudoti 40 mln. vietų visame pasaulyje, įskaitant mažmeninės prekybos parduotuves ir bankomatus, ant kurių yra “Visa” simboliai. Ji suderinama su daugiau kaip 1 000 poilsio kambarių 400 pasaulio oro uostų. Kitaip tariant, ji leidžia papildyti savo bitkoinų ar kitų kriptovaliutų pinigines įprastomis pajamomis, o tada naudoti išankstinio mokėjimo kortelę kasdieniams pirkiniams.

Kortelės lygį lemia įsigytų ir kriptovaliutos piniginėje saugomų CRO žetonų skaičius. Naudotojai turi atlikti KYC patikrą.

Ar kriptografinė kredito kortelė
Ką veikia kriptografinė com kortelė?

Funkcijos:

 • Kriptovaliutų mokėjimus priima “Netflix”, “Spotify”, “Expedia”, “Lounge”, “Expedia”, “Airbnb” ir “Prime”.
 • Pasinaudokite tinkama kortele ir galite sukaupti iki 1000 JAV dolerių grynaisiais pinigais iš bankomatų be jokio mokesčio!
 • “Amex Gold” puiki dėl pinigų grąžinimo privilegijų, įskaitant 1-8 % nuo 1 % nuo pirkimų kortele ir CRO – crypto.com platformos žetoną su jūsų kortele.
 • Galite naudoti iki 5 skirtingų kortelių dizainų su skirtingais CRO krovimo atlygiais ir maksimaliais išėmimais. Penkių pakopų reikalavimai svyruoja nuo 0 iki 400 000 JAV dolerių.
 • Ši debesijos pagrindu veikianti TVS yra nemokama ir neribojama pagal jūsų įmonės dydį, todėl galite visiškai kontroliuoti kiekvieną rinkodaros plano elementą. CRO žetonų turėtojams jie yra nemokami, o mėnesiniai ar metiniai prenumeratos mokesčiai yra nuliniai.
 • Pasinaudokite šia programa ir naudokitės jos privalumais tiek “Android”, tiek “iOS”!
Kaip išsigryninti savo bitkoinus?
Ar gaunate kortelę su kriptografiniu com?

“Coinbase” kortelė – labai rekomenduojama stambiems investuotojams, kurie yra įpratę bendrauti su bankais.

“Coinbase” kortelė – tai išankstinio mokėjimo kortelė, kuri, nors dar neišleista visame pasaulyje, leidžia klientams išleisti bet kokią jų portfelyje esančią kriptovaliutą ir už kiekvieną pirkinį gauti pinigų atgal. Kortelė suteikia naudotojams galimybę pirkti už kriptovaliutas bet kurioje parduotuvėje. Maksimaliai padidinkite savo santaupas naudodamiesi “Visa” debetine kortele ir uždirbkite iki 4 % grynųjų pinigų atgal už kiekvieną pirkinį!

"Coinbase" kortelė - labai rekomenduojama
Ar galiu gauti kortelę iš “Coinbase”?

Funkcijos:

 • Už naudojimąsi paslauga mokestis neimamas.
 • “Visa” kortelė veikia taip pat, kaip ir kitos “Visa” kortelės. Ji automatiškai konvertuoja visą kriptovaliutą į JAV dolerius ir leidžia pirkti pas prekybininkus bei išimti grynuosius pinigus bankomatuose su “Visa” logotipu.
 • Saugumo funkcijos apima dviejų žingsnių patikrą, momentinį kortelės užšaldymą, pasaulinio lygio apsaugą naudojant dviejų žingsnių patikrą ir PIN kodo apsaugą arba bekontaktį pinigų išėmimą kriptovaliutoms apsaugoti.
 • Galima naudotis mobiliąja programėle.
 • Naudodamiesi mobiliąja programėle galite peržiūrėti kvitus, išlaidų suvestines ir momentinius pranešimus apie operacijas.
 • Pirkdami prekes ir paslaugas, už kiekvieną kortele išleistą dolerį gausite 4 % kriptovaliutų atlygio.
 • Mokestis už kriptovaliutos keitimą į fiat valiutą yra 2,49 proc. pervedamos sumos, kai sandoris apima mokėjimą banko kortele arba “PayPal”.
Ar "Coinbase" kortelė yra gera
Ar “Coinbase” kortelė yra fizinė kortelė?

“BlockFi Bitcoin Rewards” kredito kortelė – tai idealiai tinka investuotojams į bitkoinus..

“BlockFi” kredito kortelę bus galima įsigyti 2021 m. antrąjį ketvirtį. JAV gyventojai, turintys teisę gauti kortelę, ją gaus tuo metu. Kredito kortelė veikia kaip pinigų grąžinimo kortelė, už kriptovaliutos naudojimą suteikianti taškų, kuriuos vėliau galima reinvestuoti.

Ar "BlockFi" kredito kortelė yra stipri
Ar “BlockFi” kortelė yra kredito kortelė?

Galite uždirbti iki 2 % per metus, jei savo “BlockFi” palūkanų sąskaitoje (BIA) su kredito kortele laikysite stabilų monetų turtą. Tai neleidžia jums iškeisti bitkoinų atlygio į kitas kriptovaliutas, be to, mokėjimai nėra neatidėliotini, todėl negalite užsidirbti pinigų, kai bitkoinų kainos šokteli aukštyn.

Ar galiu naudoti "BlockFi" kredito kortelę bitkoinams pirkti?
Ar už “BlockFi” kredito kortelę imamas metinis mokestis?

Dažniausiai naudojamos šios langų plėvelės:

 • Visiems pirkiniams uždirbate 1,5 % bitkoinų atgal.
 • Atrakinkite 250 $ bitkoinų premiją šiandien su savo nauja “Bank of America” sąskaita! Tiesiog per pirmuosius tris mėnesius išleiskite daugiau nei 3000 dolerių ir automatiškai gausite šią premiją.
 • Per ateinančius 4-6 mėnesius, naudodamiesi kortele mažiausiai 120 dienų, atrakinkite papildomus iki 3,5 % atlygius! Be to, vien autorizavę kortelę per pirmąsias 90 dienų nuo jos gavimo, gausite papildomą 3,5 % atlygį. Be to, su “BlockFi” atlikite pirkimus, viršijančius 50 tūkst. dolerių per metus. Gausite dar daugiau patrauklių premijų ir trisluoksnį saugumą, kuris yra standartinė visų su “BlockFi” susietų kortelių dalis.
 • Rekomenduodami draugus galite uždirbti papildomų palūkanų. Už kiekvieno kliento nukreipimą gausite 30 USD bitkoinais.
 • Naudodamiesi VEN galite apmokėti sąskaitas ir pirkti ar išsigryninti kriptovaliutą bet kurioje VISA parduotuvėje, prekybos vietoje ar bankomate.
 • Dėl kvalifikacinių priežasčių kredito patikrinimo atlikti nereikia.
 • Už naudojimąsi šia kortele netaikomi jokie mokesčiai. Ja galite naudotis visame pasaulyje, o pirmaisiais metais už naudojimąsi sąskaita nereikia mokėti jokių mokesčių. Su šia kortele nėra jokių užsienio operacijų išlaidų ar kitų išlaidų.
Ar "BlockFi" kredito kortelė yra stipri
“BlockFi” “Visa Rewards” kortelės apžvalga

“Visa Wirex” kortelė – ją įvertins klientai, kurie yra pakartotiniai ir (arba) altkoinų entuziastai.

Vartotojai gali tvarkyti ir fiat, ir kriptovaliutų sąskaitas, todėl gali keisti kriptovaliutą į įprastą valiutą. Jie taip pat gali gauti grynųjų pinigų grąžinimo atlygį už pirkinius, atliktus su “Wirex Visa” kortele. Kai naudotojai išleidžia pinigus arba įsigyja prekių naudodamiesi savo kortele, jie gauna tam tikrą pirkinio procentinę dalį atgal grynaisiais pinigais.

Naudodami šią kortelę taip pat galite valdyti kelis parašus.

"Visa Wirex" kortelė - ją įvertins klientai
“Wirex” kortelė – apžvalga

Funkcijos:

 • Už kortelių operacijas galima gauti 2 % grynųjų pinigų. WXT mokamas grynųjų pinigų grąžinimas yra platformos kriptovaliuta, kurią galima iškeisti į bet kurią kitą kriptovaliutą.
 • Be to, bankomatuose ir debeto/kredito kortelėmis įmokėtų pinigų išėmimo per dieną limitas padidintas iki 1400 S$ per dieną ir 2500 S$ per savaitę. Taigi galite ramiai atlikti operacijas, žinodami, kad jūsų grynųjų pinigų limitas niekada nebus apribotas.
 • Naudodami intuityvią programėlės pranešimų sistemą galite būti informuoti apie visus su kortele susijusius klausimus. Be to, tai leidžia be vargo sekti jūsų pirkinius!
 • Kasdieniam naudojimui ši piniginė yra idealus saugumo ir patogumo derinys. Ne tik būsite apsaugoti nuo galimų grėsmių, bet ir patirsite malonių pojūčių ja naudodamiesi. Šiuo metu ji palaiko 36 kriptovaliutas, taip pat daugiau nei 150 nacionalinių valiutų.
"Wirex" kortelė - funkcijos
“Wirex” kortelė – kaip ji veikia
 • Įmonėse ir bankomatuose konvertuodami kriptovaliutą į vietinę valiutą sutaupote iki 3 % užsienio sandorių.
 • Iš WXT svetainės turite gauti specialų APB kodą ir įvesti jį į platformą. Gausite 0,1 WXT už kiekvieną rekomenduotą naudotoją, kuris prisijungs prie jūsų grupės, nepriklausomai nuo to, ar jis reguliariai naudojasi jūsų platforma, ar ne.
 • Kalbant apie kriptovaliutų debetines korteles, ne visos jos yra ekonomiškos. Daugeliui jų taikomas metinis mokestis, kuris gali susikaupti, jei per trumpą laiką atliksite kelis pirkimus. Kiekviena operacija paprastai kainuoja nuo 1 iki 2 JAV dolerių, priklausomai nuo to, ar kortelė yra debeto, ar kredito tipo. Be to, keičiant bitkoinus į labiau paplitusias valiutas, pavyzdžiui, JAV dolerius ir eurus, gali būti taikomi papildomi mokesčiai.
“Wirex” kortelė – kuriai valiutai tinka

Išėmimas iš bankomato yra nemokamas iki 400 SGD mėnesio limito, vėliau taikomas 2 % mokestis. Bet kurią dieną kriptovaliuta galite išsigryninti iki 50 000 JAV dolerių, mažiausiai 10 000 JAV dolerių.

Kiek uždirba kriptovaliutų kasėjas?

“Nexo” – geriausia tiems, kurie domisi kriptovaliutomis.

Ar “Nexo”, ar kriptografija yra geresnė? crypto card

Naudodami fizinę kriptovaliutų kortelę “Nexo MasterCard”, vartotojai gali pasiskolinti iki 2 mln. JAV dolerių kriptovaliuta.

Savo kriptovaliutą naudojate paskolai garantuoti arba apdrausti, todėl galite gauti tik tokią paskolą, kuri yra mažesnė už jūsų kriptovaliutos vertę. Turėtumėte vengti parduoti bitkoinus ir išeiti iš savo pozicijos. Šiuo metu ji palaiko daugiau nei 20 skirtingų kriptovaliutų.

Kurioje biržoje geriau pirkti cryptocurrency Coinbase ar Nexo?

sukurkite žiniatinklio prietaisų skydelį ataskaitoms ir analizei teikti arba turėkite jį integruotą į sistemą.

 • Vieninteliai pirkiniai, už kuriuos galite uždirbti pinigų grąžinimą, yra pirkiniai, atlikti naudojantis “Wells Fargo CashBack” čekine sąskaita.
 • Mūsų mobiliojoje programėlėje, skirtoje “iOS” ir “Android” įrenginiams, galite saugoti savo kortelę ir ją užšaldyti arba nustatyti pranešimus apie visas operacijas. Jei reikia, atnaujinkite PIN kodą ir išsiimkite grynųjų pinigų bankomate.
Nexo crypto card apžvalga 2023 m.
 • Susikurkite paskyrą, atlikite KYC procedūras ir įneškite kriptovaliutų į savo piniginę, kad galėtumėte kreiptis dėl kredito. Jūs jau turite teisę į tai.
 • Galite greitai užsitikrinti paskolą kriptovaliuta ir fiat valiuta, už kurią mokamos palūkanos.
 • Jis priimamas visame pasaulyje, o tai reiškia, kad jį priima 40 milijonų prekybininkų ir bankomatų.
 • Sukurkite virtualią kortelę, kuri padės saugiai naudotis internetu.
 • Nėra jokių mėnesinių ar metinių mokesčių ir nereikia teikti paraiškos.

Ar kriptovaliutos tinka dienos prekybai?

Priežastys, kodėl man patinka naudoti "Nexo
Ar kriptovaliutos tinka dienos prekybai?

Visa crypto card Crypterium Card – Tai geriausias variantas žmonėms, kurie jau yra iš jūsų pirkę.

Naudodamiesi “Crypterium” galite įsigyti ir naudoti virtualią arba plastikinę iš anksto apmokėtą debeto kortelę, kurią galima papildyti kriptovaliuta. Šias korteles galima naudoti kriptovaliutoms mainyti į fiat pinigus, kuriuos galite išleisti bet kur pasaulyje, kur priimama VISA kortelė. Naudodamiesi jomis taip pat galite išsiimti grynųjų pinigų iš bankomatų visame pasaulyje.

Crypterium kriptografinė piniginė su neribotomis funkcijomis
Kaip veikia “Crypterium” kortelė?

Virtualią kortelę galima gauti vos per kelias minutes, o ne per kelias dienas. Tai didžiulis tinklas, kurio apyvartoje yra daugiau kaip 30 000 kortelių ir kuriame per mėnesį atliekama daugiau kaip 1 mln. operacijų.

Kokie yra kriptografinių pavedimų tipai?

Funkcijos:

Kaip pridėti "Crypterium" kortelę prie "Apple Pay"? kriptografinė kredito kortelė
Kaip pridėti “Crypterium” kortelę prie “Apple Pay”?
 • Naudodamiesi VISA kortele, kas mėnesį galite išsigryninti iki įspūdingos 2 976 USD sumos. Pinigus galite išsigryninti beveik 200 šalių ir pirkti tiek internetu, tiek fizinėse parduotuvėse visame pasaulyje. Didžiausia dienos suma yra 5 000 eurų.
 • Tai biometrinių duomenų skaitytuvas, kuris leidžia atidaryti lauko duris vien tik veidu. Jis taip pat jungiasi prie “ApplePay”.
 • Saugiai saugokite “Crypterium Gold” bet kuriame staliniame ar nešiojamajame kompiuteryje. Pridėjome galimybę užrakinti, perkelti ir keisti lėšas per mobiliąją programėlę. Naudojant biometrines technologijas, tokias kaip “Touch ID” ir veido atpažinimas, operacijos atliekamos greičiau nei bet kada anksčiau!  –
 • 3 tipų kortelės – virtualios, plastikinės ir pilnos pakuotės.
 • Mėnesinis aptarnavimo mokestis yra 3,56 JAV dolerio, kurio galima išvengti, jei kiekvieną mėnesį iš kortelės nurašysite 356 JAV dolerius. Tikrosios plastikinės kortelės siuntimas kainuoja 14,99 EUR.
Kaip naudojate "Crypterium" kortelę crypto card
Kaip gauti virtualią “Crypterium” kortelę?

“SoFi” kredito kortelė – Manome, kad geriausia investuotojams ir turėtojams investuoti į produktą, turintį didelį augimo potencialą.

Naudotojai gali gauti atlygį už pirkinius su “SoFi” kredito kortele. Šiuo metu ji palaiko tik “Bitcoin” ir “Ethereum”.

"SoFi" kredito kortelė
Kuris bankas išduoda “SoFi” kredito kortelę?

Funkcijos:

 • Už kiekvieną išleistą dolerį galite uždirbti 2 taškus, o kiekvieną tašką galite iškeisti į centus, pervesdami juos į “SoFi” sąskaitą. Tai yra, pervesdami juos į “SoFi Money”, “SoFi Invest” arba mokėdami “SoFi” studentų paskolas.
 • Investuokite į “SoFi Money” arba investuokite 100 USD ir gaukite “SoFi” kredito kortelę.
 • Gaukite 2 % grynųjų pinigų atgal už pirkinius kortele.
 • Jei 12 kartų per mėnesį laiku sumokėsite minimalią sumą, galite sutaupyti 1 % metinės palūkanų normos.
Kokia yra "SoFi" crypto card
Kokie yra “SoFi” privalumai?
 • Atskleiskite savo kredito balų potencialą ir gaukite teisę į pirkimo palūkanų normą nuo neįtikėtinų 12,99 proc. iki vis dar puikių 24,99 proc.! Balanso perkėlimo operacijoms taikomas toks pat intervalas; tuo tarpu už grynųjų pinigų avansus mokėsite papildomai 26,99 %. Esant tokioms konkurencingoms palūkanų normoms, dabar pats metas žengti šį žingsnį ir ilgainiui sutaupyti pinigų!
 • Pirmaisiais metais metinis mokestis netaikomas. Nėra užsienio sandorių mokesčių. Už kiekvieną balanso pervedimą taikomas papildomas 10 arba 5 % mokestis, o už kiekvieną grynųjų pinigų avansą – 10 arba 5 % mokestis. Mokesčiai už pavėluotus mokėjimus ir kredito kortelių sukčiavimą yra nuo 39 iki 50 JAV dolerių už kiekvieną atvejį.

“TenX Visa Card” – ši kortelė idealiai tinka dažnai kriptografinius pinigus išleidžiantiems asmenims.

"TenX Visa Card"
TenX Visa kortelė

Naudodamiesi šia debeto kortele galite išleisti bitkoinus, eterius ir litecoinus prekiautojuose, kurie priima “Visa”. Tai reiškia, kad kriptovaliutas galite išsigryninti fiat valiuta arba atsiskaityti už prekes ir paslaugas visur, kur priimama “Visa”.

Naudotojai gali užsisakyti korteles naudodamiesi programėle, o jų pristatymas trunka 7-9 dienas Europos/EEE šalyse ir iki 5 savaičių APAC regionuose. Norėdami išleisti, naudotojai tiesiog turi įkelti savo korteles kriptovaliuta naudodamiesi “iOS” ir “Android” programėlėmis.

TenX Visa Card
Ar Crypto COM Visa yra kredito kortelė?

Kortelę 2017 m. išleido “Wirecard Card Solutions Ltd”. Į “PayPal” pradžios programą buvo įtraukta bendrovė. TenX turi PAY ir TENX platformos žetonus, kurie abu naudojami kaip paslaugų žetonai. Pirmasis yra reguliuojamas subjektas, o antrasis – ne

Funkcijos:

TenX Visa Card
Kam skirta “Crypto com Visa” kortelė?
 • Sukčiavimo prevencija su “Visa 3-D Secure”.
 • Kad jūsų kortelė būtų apsaugota nuo sukčių, reikalaujame lusto ir PIN kodo arba “Chip & Signature”, kai perkate ne internetu už daugiau nei 30 GBP; vėliau už kiekvieną papildomą operaciją mokėsite po 10 GBP. Be to, galėsite naudotis momentiniais pranešimais programėlėje, lengvai užrakinti ir atrakinti savo kortelę ir dviejų veiksnių autentifikavimu, užtikrinančiu papildomą saugumą.
 • Palyginti su “Mastercard”, ji palaiko mažiau kriptovaliutų, tačiau 2020 m. įmonė susidūrė su mokumo problemomis.
 • Už VPN galite mokėti tik kriptovaliutomis.
 • Naudodamiesi patogia mobiliąja programėle iš karto stebėkite savo išlaidas. Sukurkite mėnesio ataskaitas ir tvarkykite savo finansus.
 • Europos, EEE ir Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių naudotojams taikomas 15 JAV dolerių arba 19 Australijos dolerių pradinis mokestis. Priklausomai nuo šalies, už kiekvieną išėmimą gali būti taikomas 3,25 USD arba 3 EUR mokestis.

Kas yra cryptocurrency Helio

Praleiskite su “Visa” kortele – puikiai tinka kasdienėms išlaidoms.

Visur mokėkite "Visa" debeto kortele
Kaip veikia “Visa” kriptografinė kortelė?

“Swipe Visa” debeto kortelė yra tikra kortelė su dviguba NFC/EMV sąsaja ir galimybe išsigryninti pinigų bankomatuose. Tai reiškia, kad naudotojai gali rinktis iš keturių papildomų kortelių lygių, kurių kiekvienas turi skirtingą atlygio procentą: Šafranas, Dangus, Plienas ir Šlaitas.

Naudodamiesi “Netflix”, “Apple Music”, “Hulu” ir “Amazon Prime”, keliais paprastais paspaudimais už pirkinius uždirbkite pinigų atgal – pradėkite dabar! Gaukite papildomų pinigų atgal už “Travala”, “Uber”, “Starbucks” ir “Airbnb”, jei į svetainę rekomenduosite draugus ar šeimos narius.

Kaip veikia "Binance Visa" kortelė
Kam naudojama kriptografinė kortelė?

Mažiausias statymas yra vienas žetonas, kuris kainuoja 1 $. Be žetonų pradinio lygio kortelę galite gauti tik už 25 $. Galite uždirbti 1 % grynųjų pinigų bitkoinais. Dangus siūlo 2 proc. grynųjų pinigų grąžinimą, kuris yra būtina sąlyga norint atlikti 300 SXP statymą. Naudodamiesi planu “Steel” gausite 4 proc. grynųjų pinigų grąžinimą

Vartotojai gali uždirbti daugiau SXP žetonų išleisdami juos Ethereum ir Binance Chain. Vartotojai gali laimėti atlygį už kiekvieną statymą, atliktą naudojant žetoną.

Kaip veikia "Visa Bitcoin" kortelė?
Kaip išsiimti pinigus iš savo “Visa” kriptovaliutų kortelės?

Funkcijos:

 • Dabar naudotojai gali saugiai ir patogiai atlikti bekontakčius mokėjimus su integruotomis “Samsung Pay”, “Apple Pay” ir “Google Pay”.
 • Išleisdami 50 USD ar daugiau, galite pasinaudoti mūsų išskirtiniu pinigų grąžinimo pasiūlymu!
 • Negalite siųsti savo NFT iš biržos į piniginę ar kitą platformą.
 • Naudodami šį finansinį įrankį galite intuityviai ir įvairiapusiškai valdyti pinigus. Ji taip pat palaiko septynias kriptovaliutas, kurias galima įkrauti į kortelę ir išleisti.
 • Blokų grandinės laikotarpis kortelėms gauti yra 6 mėnesiai, kai įdedate žetonų kortelėms įsigyti.
 • “Steel” ir “Slate” naudotojams, skirtingai nei kitiems, nereikia mokėti užsienio sandorių mokesčių. Be garinimo mokesčių, už korteles reikia sumokėti nuo 25 iki 50 JAV dolerių. Norėdami gauti daugybės lygių kortelių, turite į platformą įnešti žetonų. Taikomas 2 % valiutos konvertavimo mokestis.
Geriausios 2022 m. vizų kriptovaliutos
Kuri kriptografinė kortelė yra geresnė?

“Gemini Crypto” kredito kortelė – jau vien iš to, kaip ji atrodo ir kaip jaučiasi, galima teigti, kad tai yra šokolado plytelė, kuri iš karto suteiks jums malonumą.

"Gemini Crypto" kredito kortelė
Gemini 2023 kredito kortelės apžvalga

Nors kriptovaliutų kredito kortelė dar nėra prieinama, ji gali būti išleista šią vasarą visiems pasaulio gyventojams. Naudodami būsimą su “MasterCard” susietą kortelę, naudotojai galės pasinaudoti realiuoju laiku gaunamu atlygiu pirkdami bitkoinus ar kitas kriptovaliutas “Gemini”. Tai išskirtinis privalumas, kurio negalėjo pasiūlyti jokios kitos bitkoinų kredito kortelės!

Naudodamiesi šia kortele maksimaliai sutaupykite ir gaukite iki 3 % grynųjų pinigų atgal už kiekvieną pirkinį restorane, 2 % prekybos centruose ir papildomą 1 % premiją visoms kitoms išlaidoms! Gemini leidžia laikyti 30 skirtingų rūšių kriptovaliutų. WebBank yra kortelę išduodanti įstaiga; tai skaitmeninių paskolų įmonė.

Kas išduoda "Gemini" kredito kortelę?
Ar galite gauti kriptovaliutų kredito kortelę?

Funkcijos:

 • Iki 3 % grynųjų pinigų grąžinimo sumos bus išsiųsta tiesiai į jūsų “Gemini” sąskaitą.
 • Naudodamiesi “Visa Checkout” programėle, skirta “iOS” ir “Android”, naudotojai gali saugiai, greitai ir patogiai pirkti iš bet kurios pasaulio vietos savo debeto ar kredito kortelėmis. Naudodamiesi programa galite akimirksniu užšaldyti savo kortelę, peržiūrėti išlaidas ir kt.
 • JAV piliečiai gali naudotis savo kredito kortelių duomenimis, taip pat “Apple Pay” ir “Google Pay”, jei jiems suteikiama prieiga. Visų 50 valstijų gyventojai jau gali prisijungti prie laukiančiųjų sąrašo. Norėdami pasinaudoti “Gemini” kriptovaliutos teikiamais privalumais, nebūtinai turite būti vartotojas; tiesiog susikurkite paskyrą ir pradėkite rinkti atlygį!
 • Juodos, sidabrinės ir rožinio aukso spalvos metalinės kortelės.
 • Mūsų paslaugių ir kompetentingų gyvų agentų komanda gali padėti visą parą, bet kurią savaitės dieną. Pateikus paraišką, praktiškai iš karto suteikiama galimybė naudotis kortele.
 • Mokesčiai: Su šia kortele susijusių mokesčių nėra. Naudodamiesi kortele visiškai nieko nekainuoja!
Ar galima naudotis "Gemini" kriptografine kredito kortele
Ar galiu naudoti kredito kortelę pirkti cryptocurrency Gemini?

Kriptovaliutų debeto kortelių mokestis

Jei vietoj vyraujančios fiat valiutos, pavyzdžiui, dolerių ar centų, pasirinksite naudoti kriptovaliutą, jums gali tekti mokėti kapitalo prieaugio mokestį.

Taip yra todėl, kad mokesčių požiūriu kriptovaliutos yra laikomos ilgalaikiu turtu. Jei parduodami turtą jį kapitalizuojate ir gaunate pelną, reikia sumokėti kapitalo prieaugio mokestį. Įsitikinkite, kad suprantate kapitalo prieaugio apmokestinimo taisykles, kad galėtumėte maksimaliai padidinti savo pelną ir kartu sumažinti mokesčių naštą!

Kriptovaliutų debeto kortelių mokestis crypto visa card
Kaip atsiskaityti kriptovaliutos kortele card crypto

Kapitalo prieaugis – tai bet koks iš turto gauto pelno padidėjimas. Taigi, jei nuo tada, kai įsigijote kriptovaliutą, jos vertė išaugo, tai yra kapitalo prieaugis, o tai reiškia, kad ją parduodami turėsite sumokėti kapitalo prieaugio mokestį. Tačiau jei kaina sumažėjo, tai laikoma nuostoliu; kapitalo prieaugio mokesčio mokėti nereikia.

Net jei pralaimėjimai gali nuliūdinti, svarbu nepamiršti, kad jie gali padėti sumažinti kapitalo prieaugio mokesčio sąskaitą. Kad kuo geriau išnaudotumėte šiuos nuostolius, pateikiame daugiau informacijos, kaip tai padaryti.

Kiek tiksliai sumokėsite kapitalo prieaugio mokesčio, priklauso nuo jūsų nuolatinių pajamų ir nuo to, kiek laiko turite kriptovaliutų. Norėdami sužinoti daugiau apie kriptovaliutų apmokestinimą, peržiūrėkite mūsų puslapį apie kriptovaliutų kapitalo prieaugio mokesčio tarifus.

Kaip atsiskaityti kriptografinė kredito kortelė card crypto
crypto visa card

Pasitraukimas

Nors rinkoje yra daug įvairių kriptovaliutų kredito kortelių, šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime tik “Gemini” ir “BlockFi”. Kitos kortelės yra debeto kortelės. Kita vertus, daugelis jų leidžia jums uždirbti kriptovaliutų premijas, kai jomis ar net kriptovaliutomis perkate.

Rekomenduojame Crypto.com (anksčiau BitPay) visiems, norintiems uždirbti atlygį už pirkinius kriptovaliuta, nes ji siūlo iki 8% pinigų grąžinimo. Kita galimybė – “Coinbase”, siūlanti 4 %, tačiau nepamirškite, kad gali būti taikomi paraiškos ir priežiūros mokesčiai.

Kaip išsiimti pinigus iš crypto visa card crypto
Kaip išsiimti pinigus iš crypto visa card

Jei turite verslą, Crypto.com išsiskiria, nes ji turi daugiausiai cryptocurrency mokėjimo parinktis prieinama, kad galėtumėte gauti kompensaciją už prekes ir paslaugas. Jei jums reikia Nexo kortelės kreditų ir pinigų grąžinimo už pirkinius kortele, užteks tik kortelės.

Pasiruoškite išbandyti revoliucinę “Gemini” kredito kortelę, kuri bus pristatyta 2019 m. pradžioje ir suteiks jums precedento neturintį atlygį už pirkinius!

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams